top of page

Віртуальна виставка до Дня пам'яті та примирення. 75 років.

Фото автора: БібліотекарБібліотекар

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у війні 1939-1945 років. Не зітреться з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його Перемога над нацизмом. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.

Пропоную Вашій увазі добірку тематичної літератури. Матеріали розкривають історичну правду про трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних дій. Основна мета віртуальної виставки – показати відвідувачам, якою великою ціною нашому народу дісталася Перемога і ще раз нагадати , що цей всесвітньо-історичний подвиг не згасне у віках, він назавжди залишиться у вдячній пам`яті людства.


Монахиня, проста селянка, вихователька, студентка, викладачка, письменниця та ін. Вони також в усі часи стояли поруч із чоловіками на захисті своєї Батьківщини. Так було і під час Другої світової війни.

Пропонуємо вашій увазі наступну віртуальну виставку «Жіночі обличчя війни: українки у Другій Світовій».

Раніше символом перемоги у Другій світовій вважалась Георгіївська, або ж гвардійська стрічка, проте з червня 2017 року цей символ в україні заборонений та визнаний пропагандистським, тепер, на жаль, став символом нинішньої агресії РФ проти українців. Що ж прийшло на заміну стрічці? Червоний мак! Він вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році.

Що він означає червоний мак та чому став символом? Пропоную Вам переглянути ще одне відео нашої віртуальної виставки.

Ніколи знову!

7 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page